LG G4'ün Deri Kaplama Sırtının Bilinmeyen Özellikleri

LG G4'ün Deri Kaplama Sırtının Bilinmeyen Özellikleri

Deri kaplama sırtı olan bir telefon kulağa basit gelebilir. Ancak her türlü etkiye maruz kalacak olan bu kaplamayı en kaliteli şekilde üretmek LG’nin tam 12 haftasını alıyor. İşte LG G4'ün deri kaplama hikayesi.

LG G4’ün sırt kaplaması son derece şık duruyor. Elimize aldığımızda bize özel bir duygu vereceğinden eminiz. Ancak bu kaplamanın üretim aşamalarının ne kadar zorlu aşamalardan geçtiğini biliyor musunuz?

Bir LG G4’ün üretim aşaması piyasada gördüğünüz tüm amiral gemisi akıllı telefonlardan 10 kat daha uzun sürüyor. Sığır derisinden üretilen LG G4 sırt kaplaması en kaliteli biçimde işleniyor ve özenle cihaza kaplanıyor. Bu kaliteli işlenmiş deri üzerinde sadece 0.001 mm’lik gözenekler barındırıyor.

LG resmi blog sayfalarında, sığır derisinin toplam 12 hafta süren bir işleme sürecini olduğunu anlatılıyor. Normal bir LG’nin sırt kapağının 4 günde üretildiğini anlatan LG, sadece G4'ün sırt kapağı üretiminin diğer ürünlere oranla 10 misli daha çok özen ve işlem gerektirdiğini yazmış. Derinin tabaklanması, temizlenmesi, inceltilmesi, işlenmesi, kesilmesi, dikişlerinin atılması ve dayanıklılık testler işlemlerinin günler sürdüğünü anlatan LG, toplamda 12 haftalık bir süre içinde LG G4’lerin sırtına kaplanmak için hazır olabildiğini belirtiyor. İnceliğinden dolayı bir deri değil de boya hissi veren kaplama, dış etkenlere de oldukça dayanıklı bir hale getiriliyor.

28 Nisan’da New York’ta yapılacak olan basın lansmanıyla resmen açıklanacak olan LG G4 deri sırt kaplamasıyla gurur duyuyor.

LG G4 İçin Resmi Teaser Yayınlandı

LG G4 Resmi Facebook Sayfasında da Güncellendi

LG G4'ün Fiyatı Belli Oldu: Samsung Galaxy S6'dan Pahalı Olacak

YORUMLAR