LG G4'ün Ekranı Çok İddialı Geliyor

LG G4'ün Ekranı Çok İddialı Geliyor

LG G4 Android pazarı için çok iddialı bir girişe hazırlanıyor. Hakkında söylenenler 2015 yılının Samsung Galaxy S6 ve LG G4 rekabetine tanıklık edeceği söyleniyor. 

LG G4, SnapDragon 810 İşlemci ve 16 Megapiksellik Kamerayla Gelecek haberimizde MWC 2015 fuarında açıklanan bazı LG G4 özelliklerini sizlerle paylaşmıştık.

LG’nin 2015 yılında Android pazarına saldırgan bir politikayla girmesini de LG Daha G4'ü Çıkarmadan Yeni Bir Süper Telefon Çıkarmak Üzere yazımızda detaylandırdık.

Ancak bugün LG’nin G4 üretim bandını kökünden etkileyecek bir açıklaması olması daha da şaşırtıcı. LG G4’ün 16 Megapiksel arka kamera ve Snapdragon 810 işlemcisiyle birlikte geleceğini biliyorduk. Bunun yanı sıra 3GB RAM kullanacağı söylentileri de vardı.

Belli olmayan ya da üzerinde çok konuşulmayan konu ekran boyutlarıydı. Bugün LG G4’ün 5.6 inçlik bir ekrana sahip olabileceği bilgisi sızdırıldı. Bu boyutlardaki bir ekranın 3K görüntü kalitesine sahip olacağı da konuşuluyor. LG’nin saldırgan Android stratejisi paralelinde LG G4’ün 10 milyondan fazla satacağı ön görülüyor.

Lg G4 ile ilgili @onleaks aşağıdaki görüntüyü sıdırmıştı.

LG Daha G4'ü Çıkarmadan Yeni Bir Süper Telefon Çıkarmak Üzere

2015 Yılında Çıkması Beklenen Akıllı Telefonlar

Samsung Gear VR ile Alışılmadık Bir Naklen Yayın Gerçekleştirildi

YORUMLAR