LG G5'e Ait Olduğu Söylenen Bir Telefon Prototipi Sızdırıldı

LG G5'e Ait Olduğu Söylenen Bir Telefon Prototipi Sızdırıldı

LG'nin başarılı telefon serisi G ailesine önümüzdeki haftalarda yeni bir üye daha katılacak. LG G5 ismini taşıyan yeni üye standart çizimlere oranla oldukça modern ve kullanışlı bir tasarıma sahip.

Barselona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi 2016'da tanıtılmasını beklenen LG G5, tanıtım tarihinden önce haber piyasasında gözükmeye başladı. Yabancı bir internet sitesinin paylaştığı bir telefon prototipinin LG G5'e ait olduğu söyleniyor. Eğer iddialar doğruysa LG, diğer serilerine oranla en farklı telefonunu üretme yolunda ilerliyor.

LG alışkın olduğu kavisli arka kasanın dışında LG G5'te düz bir tasarım kullanacak gibi görünüyor. Ya da kullanıcılar olarak öyle umuyoruz. Bunun yanı sıra batarya hakkında çok farklı söylentiler var. Bazı kaynaklar bataryanın telefonun alt kısmından çıkarılabileceğini söylüyor. Büyük ihtimalle SIM kart takma kısmı telefonun yan tarafında ve Micro SD kart desteği de LG G5'in diğer tarafında yer alacak. Telefonun kamera çözünürlüğü ise rakamsal olarak paylaşabilecek hale gelmiş. İddialara göre LG G5'in arka kamerası 16 MP, ön kamerası ise 8 MP olacak. Kamerasının yanı sıra çeşitli sensörleri sayesinde parmak izi okuma özelliğine de sahip olacak.

LG G5'e ait olduğu söylenen fotoğrafları kaynak alarak yaptığımız bu yorumların doğruluk payı hakkında herhangi bir oran söyleyemiyoruz. Tahminlerimizin doğruluğunu veya yanlışlığını Mobil Dünya Kongresinde ayrıntılı olarak göreceğiz.

LG G5'in Çıkarılabilir Pilli Tasarımı İnternete Sızdı

Merakla Beklenen LG G5'in Detaylı Özellikleri Sızdırıldı

YORUMLAR