LG G5'e Özel Dokunmatik Quick Cover

LG G5'e Özel Dokunmatik Quick Cover

LG’nin 22-25 Şubat’ta Barcelona’da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacağı amiral gemisi sınıfı akıllı telefonu G5 hakkında henüz çok şey bilmiyoruz ancak telefonun kılıfının tanıtımı yapıldı. LG G5 için özel olarak tasarlanan dokunmatik Quick Cover Case’in detayları haberimizde.

LG’nin bir sonraki amiral gemisi telefonu G5 için tasarlanan yeni Quick Cover için önceki Quick Cover’ların oldukça geliştirilmiş sürümü diyebiliriz. Telefonu açmadan aramaları yanıtlamak ve alarm ayarlarını kontrol etmeyi mümkün kılan kılıfın üst tarafı da kullanıcının saat, tarih, bildirim gibi detayları kolaylıkla görebilmesi için açık bırakılmış. Telefonun ekranının sürekli açık konumda olacağı söylentileri gerçeğe dönüşürse kılıfı kaldırmadan birçok işlemi rahatlıkla yapmak mümkün olacak.

LG’nin G5’e özel tasarladığı dokunmatik yüzlü kılıf aslında tek değil. HTC’nin Dot View adını verdiği kılıf da telefonu uyandırmadan arama yanıtlamadan alarmı susturmaya birçok işlem yapılmasını mümkün kılıyor. Hatta Dot View için özel geliştirilen ve güncelleme alan resmi uygulaması bile mevcut. LG’nin uygulama destekli sunup sunmayacağını ilerleyen haftalarda göreceğiz.

Yoksa, LG G5'in Ekranı Hiç Kapanmayacak mı?

YORUMLAR