LG G5’in 1 Nisan Çıkış Reklamları Bakın Hangi Yıldızı Saklıyormuş

LG G5’in 1 Nisan Çıkış Reklamları Bakın Hangi Yıldızı Saklıyormuş

Yeni LG G5 reklamı çıkış tarihini 1 Nisan olarak işaret ediyordu reklamrada bunu görebiliyorduk ancak reklamda yüzünü tam olarak göremediğimiz bir karakter vardı. Bugün o karakterin meğer hepimizin çok sevdiği bir aktör olduğu da ortaya çıktı.

MWC 2016’da yaptığı renkli ve başarılı tanıtımıyla dikkatleri çeken, birçok ek ürünle kullanılabilen LG G5’in yeni reklamı çıkış tarihini de işaret ediyordu. Ancak reklamda daha çok cihaza dikkat ettiğimiz için karaktere çok dikkat etmemiştik. Yeni LG G5 reklamları yine 1 Nisanı işaret ederken, hem ilk reklamdaki karakterin kim olduğu ortaya çıktı hem de bu ünlü yıldızın birçok karakteri canlandırdığı yeni bir reklam daha yayınlandı.

1'inci reklam:

Yeni reklam:

İlk reklamda metroda oturan ve LG G5’i kurcalayan karakterin Jason Statham olduğu ortaya çıktı. Arkasından gelen reklam filminde ise Statham’ı hiç alışık olmadığımız farklı karakterler halinde tek planda görebiliyoruz. Aslında Yeni LG G5 reklam filmi 1 Nisan’da çıkacak cihaz için hoş bir "şakalı reklamı" da kullanıcılarıyla paylaşmış oldu. Jason Statham'lı yeni LG reklamları güzel ve eğlenceli bir pazarlama stratejisi olmuş. 

Yeni LG G5 Reklamı Çıkış Tarihini 1 Nisan Olarak İşaret Ediyor

İşte Devlerin Savaşı, LG G5 ve Samsung Galaxy S7 Karşılaştırması

YORUMLAR