LG G5'in Çıkarılabilir Pilli Tasarımı İnternete Sızdı

LG G5'in Çıkarılabilir Pilli Tasarımı İnternete Sızdı

LG'nin merakla beklenen yeni amiral gemisi G5'in akılarda soru işareti bırakan bir tasarımı internete sızdırıldı.

Önümüzdeki ayın sonunda yapılacak olan MWC 2016 yaklaştıkça yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bu sefer gelen haber ise LG'nin yeni amiral gemisi hakkında. İnternete sızdırılan bir fotoğraf ise "LG G5 çıkarılabilir pil konseptiyle mi gelecek?" sorusunu akla getiriyor.

LG'nin şu an piyasada olan son amiral gemisi LG G4 plastik kasa ile gelmiş ve pek çok kesim tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Bu tepkilere karşılık olarak ise LG'nin yıl sonunda piyasaya çıkması beklenen G5'de metal kasa kullanması bekleniyor. Metal kasa telefonlar ise çıkarılamaz pilleriyle biliniyor. Cnet Kore sitesinden yayınlanan tasarım resimlerinde ise akıllarda soru işareti bırakan bir özellik yer alıyor. Tasarım resimlerinde LG G5'in alttan çıkarılabilir pil ile birlikte geleceği gösteriliyor. Gerçeklik payının yüksek olduğu bu resim LG G5'i pek çok yönden popüler yapabilir.

Resimlere bakarak telefonun arka kapağı hakkında da yorum yapmak mümkün. Buna göre  LG G5'de otofokuslu bir kamera olasılığı kuvvetle muhtemel. LG G5'in MWC'de görücüye çıkarılması bekleniyor. Takipte kalın.

Merakla Beklenen LG G5'in Detaylı Özellikleri Sızdırıldı

Alüminyum Kasalı LG Class Avrupa'ya LG Zero Olarak Geliyor

LG K Serisi Gelişmiş Kamera Teknolojileriyle Geliyor

YORUMLAR