LG G5'in Ön Siparişleri Alınmaya Başlanınca Fiyatı da Ortaya Çıktı

LG G5'in Ön Siparişleri Alınmaya Başlanınca Fiyatı da Ortaya Çıktı

Koreli dev teknoloji şirketi LG'nin son tanıttığı amiral telefonu G5, tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Telefonun en çok merak edilen fiyatı ise ön sipariş toplayan bir site aracılığıyla ortaya çıktı.

G5, çıkarılabilir bataryası ve çeşitli aksesuarlarıyla birlikte Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılmış ve oldukça olumlu bir şekilde yorumlar almıştı. Yapılan yorumlara bakarak LG'nin bu sene çok satacağını tahmin ettiğimiz amiral gemisi G5'in ön sipariş talepleri de çok geçmeden toplanmaya başlandı.

İngiltere'de faaliyet gösteren Clove isimli internet sitesi, LG G5'in ön satışlarını yapmaya başladı. Ön sipariş veren müşterilerine LG G5'i en geç Nisan ayına kadar teslim edeceğiniz vadeden Clove, fiyatı ise 539 sterlin olarak belirledi. LG G5'in İngiltere'de satışa sunulacağı fiyat bu hem de tüm vergiler açıklanan fiyata dahil.

LG G5 Türkiye'de ne kadar olacak?

LG G5'in Türkiye'deki satış fiyatı hakkında ise resmi bir açıklama bulunmuyor. Ama çeşitli kaynaklar tarafından yapılan açıklamada fiyatın 2.200 TL civarında olacağı yönünde söylentiler var. LG G5'in ise Nisan ayının ortalarına doğru ülkemize gelmesi bekleniyor.

LG G5, Mobil Dünya Kongresi'nin En İyi Telefonu Seçildi!

LG G5 Tanıtımı Yapıldı, İşte Yeni Amiral Gemisinin Özellikleri

YORUMLAR