LG G5'in Plastik Olduğu Ortaya Çıktı

LG G5'in Plastik Olduğu Ortaya Çıktı

Yeni yayınlanan haber tüm LG kullanıcılarını şok etti. YouTube'da yapılan deneye göre LG G5'in metal denilen materyal tasarımının yarısının plastik olduğu ortaya çıktı.

Mobil ve diğer teknolojiler konusunda uzmanlığını kanıtlamış YouTuber JerryRigEverything'in yayınladığı yeni videoda LG G5'in yarısının plastik olduğu açıkça görülüyor. Ünlü YouTuber, LG G5'în arkasını kazımakla kalmıyor aynı zamanda içini de açıyor. 

Videoda açıkça LG G5'in iç kısmının alüminyum ve arka tarafının büyük bir bölümünün plastik olduğu görülüyor. Diğer kesimlerin metal olduğu da gözle görülür bir gerçek, fakat bu cihazının bir kısmının plastik olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Kısa zaman içerisinde videoya cevap veren LG, cihazın içerisine görünmez olarak eklenen plastik ana kısmın, cihazın metal düzeneğini bozmadığını açıkladı. Bu tarz küçük bir açıklamayla ortaya çıkan LG tabii ki de kullanıcılarını bu cevabıyla tatmin edemedi. Ünlü siteler, YouTuberlar ve kullanıcılar dahil herkes LG'den bu konuda daha net bir açıklama bekliyor. 

Detayları takip edeceğiz. 

LG G5 Lansmanında Tanıtılan Diğer Ürünler

LG, G5'in Bataryasını Küçültmüş

LG G5'in Lite Versiyonu Ortaya Çıktı

YORUMLAR