LG G5'in Yeni Güncellemesi Yayınlandı

LG G5'in Yeni Güncellemesi Yayınlandı

LG'nin standart telefonlardan farklı bir tasarıma sahip olan telefonu LG G5, güvenlik yükseltmesi ve Android iyileştirmesi için yeni bir güncelleme paketine kavuştu.

Güney Koreli teknoloji şirketi amiral gemisi telefonu G5 için 500 MB büyüklüğünde bir güncelleme paketi yayınladı. Güncelleme paketi telefonda var olan hataları düzeltmenizi ve daha hızlı bir Android sürümüne ulaşmanızı sağlıyor Bildiğiniz üzere LG G5 ile birçok işlemi aynı anda yapabiliyorsunuz. Bunun içinde hızlı bir arayüzün olması şart. LG'de arayüzünü bu tarz güncellemelerle birlikte hızlandırmaya çalışıyor.

500 MB'lık yeni güncelleme paketinin içerisinde Google tarafından hazırlanan Haziran 2016 Android güvenlik paketi de mevcut. Bu paketle birlikte Android son sürümde bulunan bazı açıklar kapatılıyor.

LG'nin G5 için dağıtıma başladığı güncelleme dosyası yavaş yavaş telefonlara ulaşacak. Haberi okuduktan sonra klasik yollardan güncelleme yapmak isterseniz karşınıza çıkan sonuç üzücü olabilir. Çünkü bildiğiniz gibi güncellemeler bölge bölge aktif hale getiriliyor. Eğer LG G5'inizi güncellemek istiyorsanız paketin gelmesi için biraz beklemenizde fayda var.

LG G5'in Plastik Olduğu Ortaya Çıktı

LG G5'in Tamir Kolaylığı Rakiplerini Geçti 

YORUMLAR