LG G6'da Olması Beklenen Özellikler

LG G6'da Olması Beklenen Özellikler

LG'nin yeni amiral gemi telefonu olması planlanan G6 hakkında önemli sızıntılar paylaşılmaya başlandı. 2017'nin Nisan ayında tanıtılması beklenen LG G6'nın tahmini teknik özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı.

LG G6'da ne yenilikler bekleniyor?

LG şirketinin yeni amiral gemisi telefonu G6'ya birçok yeni özelliği yerleştirmesi bekleniyor. Bu özelliklerden en ön plana çıkanı ise şarj konusunda. Birçok teknoloji firmasına oranla LG'nin hala kablosuz şarj özelliğini geliştirmemesi kullanıcılar tarafından çok fazla eleştiriliyordu. Büyük ihtimalle bu eleştiriler LG tarafından G6'ya kablosuz şarj özelliği kazandırıp durdurulacak. LG G6'da tasarımsal konuda da büyük bir değişiklik yapılması bekleniyor. Eski serinin yani LG G5'in modüler tasarımının tutmaması şirketi yeni arayışlar içerisine soktu. Bu yüzden LG G6 modüler bir tasarıma sahip olmayabilir.

LG G6'nın teknik özellikleri:

LG'nin yeni telefonu LG G6 oldukça yüksek performansa sahip olacak. Yeni telefonunda Snapdragon 830 işlemcisini kullanması beklenen LG'nin, G6’ya 4K çözünürlüğüne sahip bir ekran da yerleştireceği söyleniyor. LG G6 geliştirilmiş performansı ile birlikte 1 GB'a yakın hızda veri aktarımı yapabilecek. Bu özelliklerin dışında yüksek depolama alanı ve uzun ömürlü pil de LG G6 ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkacak. LG G6'nın ön ve arka kamerasının özellikleri teknik olarak henüz bilinmiyor. Fakat LG G5'i göz önüne aldığımızda, LG G6'da bizi yüksek çözünürlükte kayıt yapabilen bir kamera bekliyor olacak.

LG G6 ne zaman çıkacak ve ne kadar olacak?

LG'nin her yıl çıkardığı G serisi telefonlarının yeni üyesi olacak olan LG G6'nın, 2017 Nisan ayında çıkış yapması bekleniyor. Telefon tanıtıldığı tarihten itibaren de ortalama olarak 500 poundluk bir fiyat etiketiyle satışa çıkacak. LG G6, Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkede satışa sunulacak.

LG G6 Dedikoduları Gelmeye Başladı

LG V20 Çıkış Tarihi 21 Ekim Olabilir

YORUMLAR