LG G6'da Kulaklık Girişi ve Değiştirilebilir Batarya Olmayacak

LG G6'da Kulaklık Girişi ve Değiştirilebilir Batarya Olmayacak

Önümüzdeki senenin amiral gemileri hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. LG'nin yeni modeli G6'da kulaklık girişi ve değiştirilebilir batarya özelliklerini tercih etmeyerek, kullanıcılarını şaşırtacağı konuşuluyor.

LG G6, 2017'nin ilk finansal çeyreğinde duyurulması beklenmeyen telefonlardan bir tanesi; ancak telefona dair yeni bilgiler de ortaya çıktı. Birkaç hafta önce yapılan haberlerde LG G6 hakkında ki bilgilerin bu ay içerisinde geleceği söylenmişti. Bu haberlerden ilki, resmi olmasa da, telefonun kulaklık girişine ve bataryasına yönelik oldu. Yine de LG G6'nın bahar aylarında piyasaya çıkacağı düşünülürse, ortaya atılan haberlerin hala söylenti düzeyinden öteye gitmediği de bir gerçek. 

Yaklaşık bir ay önce LG G6 ile ilgili olarak yapılan haberlerden bir tanesinde, telefonun değiştirilebilir bir bataryaya sahip olacağı iddia edilmişti. Bugün ortaya çıkan yeni bir haberde, G6'nın bataryasının değiştirilmeyeceği de söylendi. İsmi belirsiz kaynaklara dayandırılan yine aynı haberde, LG G6'nın eski modellerde kullanılan cam malzemelerin yerine metal bir kasayla kullanıcıların beğenisine sunulacağı da kendisine yer buldu. Telefona dair dikkat çeken en önemli iddia ise kulaklık girişine dair oldu. Başka telefon üreticilerinin de kullandığı gibi LG'nin de G6 modelinde 3.5mm kulaklık girişi bulundurmayacağı yazıldı. 

LG G6'nın bahar aylarında piyasaya sürüleceği düşünülürse, LG'nin hala düşünecek vaktinin olduğu da bir gerçek. Yani LG G6'nın resmi duyurusunda, yukarıda iddia edilenlerin yerine başka özelliklere sahip olan bir telefonla da karşılaşabiliriz. 

LG G6 İçin Yeni İddialar: Suya Dayanıklılık ve Kablosuz Şarj

LG G6'da Olması Beklenen Özellikler

LG G6 Dedikoduları Gelmeye Başladı

YORUMLAR