LG L Fino ve L Bello, IFA 2014'te Tanıtılacak

LG L Fino ve L Bello, IFA 2014'te Tanıtılacak

LG, 3G ve multimedya deneyimini uygun fiyat ile birleştiren iki yeni akıllı telefon modelini duyurdu. L Fino ve L Bello, gelişmekte olan pazarlarda satışa sunacak.

Güney Koreli teknoloji devi, yeni L serisi akıllı telefon modelleri L Fino ve L Bello’yı duyurdu. Önümüzdeki Eylül ayında Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenecek IFA 2014 Fuarı’nda tanıtılacak olan telefonlar ilk olarak Latin Amerika’da bazı pazarlarda, takiben Avrupa ve Asya’da satışa sunulacak. Telefonların diğer pazarlarda satışa sunulup sunulmayacağı ve fiyat etiketinin ne olacağı tanıtım günü belli olacak.

LG L Fino ve L Bello, Android 4.4.2 KitKat işletim sistemi geliyor ve şu anda LG G3 telefonda kullanılan, bu yılın ikinci yarısından itibaren de giriş ve orta seviye akıllı telefon ve tabletlere entegre edilecek UX arayüzünü taşıyorlar. LG G3 ile birlikte piyasaya sürülen yeni QuickCircle kılıflar da bu telefonlarda kullanılabilecek.

Teknik özellikler açısından, LG L Fino, 4.5 inç 480 x 800 piksel çözünürlük, 207 ppi piksel yoğunluğu sunan IPS ekran ile geliyor. 1.2GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 1GB RAM ile güçlendirilen telefonun arka kamerası 8 megapiksel, ön kamerası 0.3 megapiksel çözünürlüğüne sahip. Dahili hafızası 4GB. 1900mAh’lik bataryadan güç alıyor. 3G bağlantısını destekliyor. 11.9mm inceliğinde olan telefonun renk seçenekleri arasında beyaz, siyah, altın rengi, kırmızı ve yeşil bulunuyor.

LG L Bello ise 5 inç 480 x 854 çözünürlüğü destekleyen, 196 ppi piksel yoğunluğuna sahip IPS ekran ile geliyor. 1.3Ghz hızda çalışan dört çekirdek işlemci, 1GB RAM ile güçlendirilen telefonun dahili hafızası 8GB. 8 megapiksel arka, 1 megapiksel ön kameraya sahip. 2540mAH’lik bataryaya yer verilen telefon 3G’yi destekliyor. Diğer modele göre 1.2mm daha ince. Renk seçenekleri arasında beyaz, siyah ve altın bulunuyor.

LG, L Fino ve L Bello için rekabetçi özellikleri ve erişebilir fiyatlandırma ile gelişmekte olan pazarlarda başarılarını sürdürmeye devam edeceklerini ifade ediyor. LG’nin yeni L serisi telefonları hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

LG'nin Akıllı Telefon Modelleri G3 Arayüzüyle Sunulacak

YORUMLAR