LG L Prime ve LG G2 Lite Modelleri Tanıtıldı

LG L Prime ve LG G2 Lite Modelleri Tanıtıldı

LG, Brezilya sitesinden yeni L Prime ve G2 Lite modellerini tanıttı. Giriş seviyesi modelleri olan LG L Prime ve G2 Lite hakkındaki tüm detaylar haberimizin devamında.

Giriş ve orta seviye cihaz tanıtımlarına devam eden LG, Brezilya sitesinden, LG L Bello ve L Fino modellerinin bir çeşidi olarak görünen yeni modelleri tanıttı. Yeni cihazların özelliklerine bir göz atalım.

LG L Prime, 5 inç IPS ekranıyla dikkat çekiyor fakat 480p çözünürlük ile bu konuda sınıfta kalıyor diyebiliriz. 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanına sahip LG L Prime, 32 GB MicroSD kart desteği sunuyor. Ayrıca 8 Megapiksel arka ve 1.3 Megapiksel ön kamera ile 720p HD video çekim özelliklerini barındırıyor.

1.3 GHz saat hızında 4 çekirdekli Qualcomm işlemciye sahip olan LG L Prime’ın 2460 mAh bataryası bulunuyor. Telefon Brezilya’da yaklaşık 265 Dolar ile fiyatlandırılıyor.

LG G2 Lite ise 4.5 inç boyutunda 480p çözünürlük sunan IPS ekrana sahip. L Prime’ın aksine 4 GB dahili depolama, 1 GB RAM ve 32 GB MicroSD kart desteğine sahip olan cihaz, 8 Megapiksel arka kamera, VGA ön kamera ile 480p video çekim özelliklerini barındırıyor. Ayrıca G2 Lite’ın, 1.2 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm işlemcisi ve 1820 mAh bataryası bulunuyor.

G2 Lite ise Brezilya’da yaklaşık 245 Dolar ile fiyatlandırılıyor. Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği henüz bilinmeyen LG L Prime ve G2 Lite modellerinin önümüzdeki haftalarda satışa sunulması bekleniyor.

Internet Explorer Artık Her İşletim Sisteminde Çalışacak

YORUMLAR