LG Lancet Windows 10 Telefon Çok Yakında Geliyor

LG Lancet Windows 10 Telefon Çok Yakında Geliyor

2011 yılından beri Güney Koreli LG bir Windows Phone yapabileceğinden bahsediyordu. Ancak uzun zaman boyunca böyle bir ürün çıkarmadı. Ancak geçtiğimiz gün LG Lancet Windows Phone hakkında bilgiler internete sızdı.

Hatırlarsanız geçen ay LG Web Sitesi Bir Windows Phone Müjdesi Veriyor haberimizle sizlere LG’den bir Windows Phone gelme olasılığından bahsetmiştik. Şimdi bu haber doğrulandı ve LG’nin bu yeni Windows Phone ürününün adının Lancet olduğu da açıklandı. Ürünün model numarası da VW820 olarak tescillendi.

LG Lancet orta sınıf bir Windows Phone olacak. FWVGA ekran özelliği taşıyan cihaz 854x480 piksel çözünürlüğe sahip olacak ve Snapdragon 410 1.2 GHz hızında yonga seti taşıyacak. 1 GB RAM belleğe sahip olacağı sızdırılan LG Lancet’in arka kamerası 8 MP kalitesinde HD videolar da çekebilecek. Lancet 2100mAh batarya taşıyacak.

LG Lancet microSD eklenerek hafızası genişletilebilen bir ürün olacak. Hem Windows 8.1 işletim sistemi taşıyacak hem de Windows 10’a yükseltilebilecek. Çıkış tarihinin de bu yılın Eylül ya da Ekim aylarında olacağı konuşuluyor. Ancak henüz kesin bir tarih ve fiyat aralığı belirlenmiş değil.  

Windows Phone'da Android Uygulamalarını Kullanabileceğiz!

Windows Phone'un 2014 Karnesi

YORUMLAR