LG OLED TV'nin Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

LG OLED TV'nin Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

LG, geçtiğimiz gün yüksek özelliklere ve 77 inç ekran boyutuna sahip olan OLED TV'sini tanıttı. 4K çözünürlüklere sahip olan TV'nin fiyatı da dudak uçuklatıyor.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte evlerimizdeki televizyonların kalitesi de artıyor. Hızla gelişen ve işlevsel özelliklere sahip olmaya başlayan TV'ler artık bir parçamız haline geldi. Bazı firmalar ise TV işini biraz abartarak neredeyse ev-araba fiyatına TV'ler çıkarmaya başladı. Geçtiğimiz gün 4K çözünürlükte OLED TV'sini tanıtan LG, TV'ye koyduğu 20 bin dolar fiyatıyla dudak uçuklattı. 

OLED TV kategorisine dahil olan yeni TV, 77 inç'lik devasa bir ekrana sahip. Evde sinema keyfi yaşamaya yardımcı olacak olan yeni LG Signature OLED TV, çift HDR teknoloji sayesinde geniş renk aralığı ve doygunluğu sağlayarak canlı görüntüler elde ediyor. Gerçek renklere destek veren OLED TV, WebOS 3.0 işletim sistemini kullanıyor. Ses kalitesiyle de ön plana çıkan yeni TV, Dolby Vision ile destekleniyor. Yakında 20 Bin Dolar eteiket ile piyasaya çıkacak olan TV'yi kimin alacağı şimdiden merak konusu.

Android 7.0 Nougat ile Gelen İlk Telefon LG V20 Tanıtıldı, İşte Özellikleri

LG V20’nin Renkleri de Kendi Gibi Bir Değişik

YORUMLAR