LG TONE Studio Kablosuz Hoparlörleri Boynunuza Doluyorsunuz

LG TONE Studio Kablosuz Hoparlörleri Boynunuza Doluyorsunuz

Tanıttığı yenilikçi ürünleriyle kullanıcılarını mutlu etmeye çalışan akıllı telefon üreticisi LG, rahat bir şekilde müzik dinlemenin önünü açan yeni LG TONE Studio kablosuz hoparlörleri duyurdu. 

Kullanıcıların rahat bir şekilde müzik dinlemesini amaçlayan LG, at nalına benzeyen yeni kablosuz hoparlörler LG TONE Studio, yenilikçi bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Yeni hoparlör seti, sahip olduğu özelliklerle de göz dolduruyor. Kulağa hiçbir aparat yerkleştirmeden rahat bir şekilde müzik dinleyebilmenin önünü açan LG TONE Studio, Apple'ın yeni sunduğu AirPods kulaklıkları gibi kaybolma riski de taşımıyor.

Üst tarafında iki uzun menzilli, alt tarafında da iki titreşimli hoparlör barındıran LG TONE Studio, sahip olduğu dört ses çıkış noktasıyla 3D surround sound deneyimi sunuyor. Söz konusu deneyim film izlerken, oyun oynarken ya da müzik dinlerken kalitesini belli ediyor. At nalını andıran yeni hoparlörler, DTS'de yer alan çevre uzmanlarıyla birlikte tasarlanmış, bu nedenle LG TONE Studio'daki ses kalitesi oldukça iddialı. Ayrıca hoparlörlerde sesi mümkün olduğunca doğru bir şekilde yayan Hi-Fi DAC özelliği de var. 

LG TONE Studio'nun ne zaman piyasaya çıkacağı ve kaç paraya satılacağı şu an bilinmiyor. Yeni hoparlörlerin CES 2017'de tanıtılması ve bu sorunun da o tarihte cevap bulması bekleniyor.

LG G6'da Kulaklık Girişi ve Değiştirilebilir Batarya Olmayacak

Samsung Galaxy S8'de Kulaklık Girişi Yer Almayabilir

YORUMLAR