LG V20'nin Ön Sipariş Fiyatına Dair Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

LG V20'nin Ön Sipariş Fiyatına Dair Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

6 Eylülde San Francisco’da tanıtılması kesinleşen LG V20 kendi klasmanında en çok merak edilen telefonlardan biri. Android 7.0 Nougat ile birlikte gelecek olan telefon hakkında bazı detayları LG Electronics MC İş Bölümü Başkanı Jojunho tarafından geçtiğimiz haftalarda açıklanmıştı. Şimdi ise ön sipariş fiyatına dair bilgiler ortaya çıktı.

LG V20 gümbür gümbür geliyor desek yeridir. Görünüşe göre LG'nin yeni canavarı büyük bir beklenti yaratmış durumda. Teknik özelliklerinin yanı sıra muazzam bir ses sistemine de sahip LG V20'de 32-bit Hi-Fi Quad DAC (Dijital analog ses sistemi) olacak. Teknik özelliklerini birazdan tekrar sizlerle paylaşacağım ama önce haberimizin ana konusuna geçelim. T-Mobile'ın sub-reddit konusunda ortaya çıkan bilgilere göre akıllı telefon 650 dolara ön siparişe çıkacak. Bir amiral gemisi için bu fiyat çok mu yoksa az mı sizin takdirinize bırakıyoruz.

LG V20 Teknik Özellikleri

LG V20’nin teknik özellik tablosunda ilk dikkati çeken önemli unsurlardan birinin batarya boyutu olduğu dikkati çekiyor. Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 işlemciye sahip cihazın biri 2.15 GHz bir diğeri de 1.6 GHz’lik iki adet çift çekirdekli Kryo işlemciyi kaportasının altında barındırdığını görüyoruz. LG V20 GPU olarak da Adreno 530 kullanıyor. 

5.7 inçlik Gorilla Glass 4 korumalı kapasitif ekranının üzerindeki ikinci ekran ize 160x1040 piksel çözünürlükte ve 2.1 inç boyutunda. Oldukça güçlü özelliklere sahip olan LG V20, batarya olarak 4.000mAh bir canavardan güç alıyor. 

LG V20 Hiçbir Telefonda Olmayan Bir Özellikle Geliyor

LG V20, Android 7.0 Nougat Yüklü Gelecek


YORUMLAR