LG V30 UX ile Gelen Yenilikler

LG V30 UX ile Gelen Yenilikler

Güney Kore merkezli LG şirketi, geçtiğimiz günlerde IFA 2017'de tüm ihtişamıyla V30'u tanıtmıştı. V30, ilk bakışta gerçekten LG'nin iyi iş çıkardığını kullanıcılara gösteriyordu. Ayrıca kullanıcılara V30'u daha iyi tanıtabilmek için bugün bir video yayınladı. Videoda, cihazın tüm özellikleri detaylıca anlatılmış.

Videoda gösterilen ilk özellik, farklı tasarım ve araç çubuklarıyla özelleştirilebilen V30'un Always-On Display (Her Zaman Açık Ekran). İlk olarak Samsung'da gördüğümüz bu özellik, LG'de G5'ten beri kullanılıyor. Buna ek olarak, LG'nin V serisiyle özdeşleşen ikincil ekrana yeni V30'da yer verilmiyor ancak LG V30, floating bar isimli kayan bir çubukla tüm bu işlevleri kolaylıkla yapabiliyor. Bu kayan çubuk sayesinde çizim araçlarına, uygulama kısayollarına, müzik çalara ve gelen bir aramayı cevaplamayı kolaylıkla yapabiliyorsunuz.


Videoda V30'un kamera özelliklerine de dikkat çekilmiş. Kameranın özelliklerinde yer alan sinematik zoom modu ve Graphy özelliği, çok çeşitli hazır ayarlar içeriyor. Bu özellik sayesinde diyaframın veya ISO'nun ne olduğunu bilmeden, V30'un manuel modundan faydalanabiliyorsunuz.

LG V30 Ön İnceleme

LG Q6 Ön İnceleme

YORUMLAR