LG V30'un Basın Görselleri Sızdırıldı

LG V30'un Basın Görselleri Sızdırıldı

Uzun süredir çıkardığı akıllı telefonlarıyla yüzü gülmeyen LG, V30 ile kullanıcılarını tekrar kazanmak istiyor. Ağustos'un sonunda IFA'da tanıtılması beklenen telefonun, bugün basın görseli sızdırıldı.

Evan Blass (@evleaks) tarafından sızdırılan görsellerdeki cihaz, 18:9 (Full Vision) ekran formatıyla gelecek. İlk bakışta tasarım olarak Galaxy S8+'ı andıran V30, LG'nin en üst düzey telefonu olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. 6 inç 1440p OLED ekrana sahip olacak akıllı telefon, çift kamera barındıracak. 16MP + 13MP çözünürlünde iki adet arka kamera bulunduran V30, geniş açılı mercek ile panorama etkisini kullanıcılara hissettirecek.

Sol tarafında ses açma kısma tuşları yer alacak telefonda, sızdırılan fotoğraflara göre MicroSD kart desteği de bulunacak. Dış tasarım olarak önceki telefonlara göre çok farklı olmayan V30, G6 ile S8+'ın karışımı gibi duruyor dersek yanlış olmayacaktır.

Bir Twitter kullanıcısı G6 ile V30'u yanyana getirdi. Her iki telefona baktığımızda, V30'un ekran-gövde oranının G6'dan daha iyi olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca cihazın ön kısımdaki LG logosu kaldırılmış durumda.

LG V30'un da Plus Versiyonu Geliştiriliyor Olabilir

LG, V30'un Kamerası Düşük Işıkta Bile Çok Kaliteli Olacak

YORUMLAR