LG V30'un Gerçek Görüntüsü Sızdırıldı

LG V30'un Gerçek Görüntüsü Sızdırıldı

LG'nin oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan ve tanıtımı merakla beklenen V30 adlı akıllı telefonunun resmi tanıtımına birkaç gün kala gerçek bir görüntüsü sızdırıldı.

31 Ağustos'ta LG tarafından resmi tanıtımı yapılacak olan V30'un bugüne kadar birçok sızıntı görseli paylaşılmıştı. Fakat bugün yayınlanan ve yukarıda yer alan gerçek fotoğraf ile LG V30'un nasıl görüneceği fazlasıyla belli oldu.

Weibo adlı Çinli bir blog sitesinde yayınlanan görüntüye bakılırsa V30'un çerçevesinin oldukça ince olduğu görülüyor. Çerçevenin alt ve üst kısımları ise yanlara göre biraz daha kalın görünüyor. Akıllı telefonun genel ekran tasarımının LG G6'ya çok benzediği de farkedilebiliyor.

LG'nin V30'la ilgili bugüne kadar doğruladığı bilgiler arasında ise 6 inç'lik ve 2880x1440 piksel çözünürlük sunan FullVision OLED ekran yer alıyor. Güncel akıllı telefonların birçoğunda olduğu gibi V30'da da 18:9'luk bir ekran oranı bulunuyor. Bu akıllı telefonla ilgili çok daha fazla bilgiyi perşembe günü yapılacak olan dünya lansmanında görebileceğiz.

LG V30'un Basın Görselleri Sızdırıldı

LG, V30'un Kamerası Düşük Işıkta Bile Çok Kaliteli Olacak

YORUMLAR