LG V30'un Görüntüleri El Altından Sızdırıldı ve Hemen Kaldırıldı

LG V30'un Görüntüleri El Altından Sızdırıldı ve Hemen Kaldırıldı

LG V30'un bazı görüntüleri internete el altından sızdırıldı. Görüntülere kısa sürede müdahale edilerek, yayından kaldırılmış olsalar bile internette ulaşabilmek hala mümkün olabiliyor.

Geçtiğimiz ay LG, eski cihazı V20'yi takip eden LG V30 akıllı telefonu ile ilgili açıklamalar yapmaya başlamıştı. Bu açıklamalara göre LG V30, Snapdragon 835 işlemciye ve 6 GB RAM'e sahip olacak ve 6 GB RAM bulunduracaktı. Genel özellikleri böyle açıklanan telefonun bazı görüntüleri de önceki gün internete sızdırıldı, ancak LG hızlı davranarak bu fotoğrafları kaldırdı. Ama görünen o ki, hala bazı web sitelerinde cihazın görüntülerine ulaşmak mümkün olabiliyor.

İnternete sızdırılan yeni görüntülerin, LG'nin yeni nesil geniş OLED ekranlı telefonu LG V30'u işaret ettiğinden kuşku duyulmuyor. Bu görüntülerde, LG V20'de yer alan ikinci ekran yapısına ait herhangi bir ipucu da verilmiyor. Ancak, resimlerden bazılarının ünlü TV aktörü Joseph Gordon-Levitt'in hesabından da paylaşılmış olması varsayımın gerçekliğini kanıtlar nitelikte.

LG V30'un Tasarım Görüntüleri Sızdı!

YORUMLAR