LG Web Sitesi Bir Windows Phone Müjdesi Veriyor

LG Web Sitesi Bir Windows Phone Müjdesi Veriyor

Bir süredir LG’nin bir Windows Phone üzerinde çalıştığı haberi teknoloji sitelerinde dolaşıyordu. Bugüne kadar LG’den resmi bir açıklama gelmemişti. Ancak bir tasarım internete düşünce durum değişti.

Ancak LG’nin Web sitesinde görüntülenen bir tasarım, yakında LG’den bir Windows Phone geleceği haberlerini doğruluyor. Telefonun ABD’nin güçlü telefon operatörlerinden olan Verizon için tasarlandığı düşünülüyor. Tasarım resminde Verizon logosu da açıkça görülüyor. Telefonun tasarımı LG VW820SS ürün bandında yer alan telefonlara benziyor. Ancak altında LG bulunan tasarımın adı henüz konmamış ve Verizon’un bu konuda devreye girebileceği, ürünün adını kendi koyacağı düşünülüyor.

Orta sınıf bir telefon görüntüsü veren tasarımın bir amiral gemisi olmayacağı düşünülse de, henüz özellikleriyle ilgili bir bilgi yok. Ancak LTE destekleyeceği konuşuluyor. LG ya da Verizon telefon hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Ancak web sitesinde de çok fazla bilgiye rastlanmıyor. Bu arada yayınlanan resmin Windows 8.1 arayüzü olması da düşündürücü. Cihaz Windows 10 karakteri taşımıyor gibi görünüyor. 

LG Windows Phone’un başka pazarlara açılıp açılmayacağı konusunda ise henüz kesin bir bilgi yok.

LG G4'ten Rakiplerini Kıskandıracak Özellik

LG G4 Görüntüleri İnternete Sızdı, İşte LG'nin Yeni Amiral Gemisi

YORUMLAR