LG Wine Smart Kapaklı Android Telefonu 4 Önemli Sebepten Dolayı Üretiliyor

LG Wine Smart Kapaklı Android Telefonu 4 Önemli Sebepten Dolayı Üretiliyor

Android Lollipop kullanacak olan LG Wine Smart kapaklı telefonlar modası geçmiş bir model gibi görünüyor. Ancak LG Wine Smart 4 önemli sebepten dolayı bu sonbaharda küresel olarak satışa sunulacak.

4G ve LTE donanımlı olacak olan yeni kapaklı LG Wine Smart serisi, 3.2 inç bir ekran üzerinde 480x280 çözünürlük sunuyor. LG Wine Smart 1.1 GHz dört çekirdekli bir işlemci ve 1 GB RAM taşıyor. 4GB dahili belleği olması düşünülen telefon, 3MP kamerayla donatıldı. LG Wine Smart’ın biraz düşük donanımı olsa da cihazın en büyük artısı 1.700mAh batarya ile günlerce kullanılabilecek olması.

Güney Koreli dev üretici LG, Wine Smart modelin 4 önemli sebepten dolayı piyasaya sürecek. Bunlardan ilki telefonları sadece konuşmak için kullanan ve ekonomik çözümlere yönelmek isteyen tüketici kitlesi. İkinci hedef olarak da çocuklarına ucuz, kolay bozulmayan ve onlarla devamlı iletişimde kalmak isteyen aileler düşünülmüş. Üçüncü sebep ise büyük ekranlı akıllı telefonları karışık bulan ve kullanamayan yaşlı kullanıcılar, LG Wine Smart tuşlara alışkın bu kullanıcı kitlesi için son derece kolaylık sağlayan bir alternatif oluşturulacak.  Dördüncü olarak LG Wine Smart’ın hedefi günlük konuşma ve mesajlaşma hedefleyen kullanıcıların normal bir akıllı telefondan daha uzun ömürlü olan bu modeli seçmeleri ve cihazı yedek telefon olarak bile kullanabilmeleri. Çünkü LG WineSmart’ın pil ömrü şu an var olan Android telefonların ömrünün en az 3 katı. 

Samsung Gibi LG'de Kapaklı Android Telefon Üretmeye Başlıyor

Snapdragon Takviyeli Samsung Kapaklı Android Telefon Göründü

YORUMLAR