LG X Power 2, Bu Ay 4.500 mAh Gücünde Bataryası ile Geliyor

LG X Power 2, Bu Ay 4.500 mAh Gücünde Bataryası ile  Geliyor

LG Electronics Mayıs ayının ortalarından başlayarak, LG X Power 2 mobil cihazlarını küresel pazara açacağını duyurdu. Cihaz ilk olarak Kuzey Amerika'da raflara yerleşecek.

LG'nin "Hayat Daha Çok Eğlenince Güzeldir" sloganıyla piyasaya çıkaracağı telefonun bu mottosu, aslında uzun ömürlü bataryasına da gönderme yapıyor. 4.500 mAh potansiyel enerji depolayabilen LG X Power 2 adıyla da bu uzun ömürlü bataryayı ön plana çıkarıyor. "Ekstra Güç" anlamında kullanılan X Power 2 modeli cihazlar Kuzey Amerika'dan başlayarak sırasıyla Asya, Avrupa, Latin Amerika ve diğer bölgelerde satışa sunulacak. 

Güçlü batarya ömrüne rağmen aslında orta sınıf bir telefon olan LG X Power 2 cihazlar, fabrika çıkışı olarak 18 saat video oynatma, 19 saat kesintisiz internette dolaşma ve 26 saat konuşma özelliğine sahip.

LG  X Power 2 Teknik Özellikleri

4.500 mAh bataryasıyla cihaz, Android Nougat 7.0 işletim sistemi taşıyor. Raflara 1.5 GB veya 2 GB of RAM seçenekleriyle yerleşecek olan LG  X Power 2, cihaz 13MP arka ve 5MP ön kamerasıyla, bilindik LG fotoğraf kalitesini koruyor.  Ön ve arka kameralar geniş açılı selfie çakmaya de müsait. 16GB standart dahili hafızayla satışa çıkacak olan cihazın hafızası 256GB'a kadar yükseltilebiliyor.  

LG X Power 2 Haziran Ayında Raflarda Olacak

LG X Power 2 Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

YORUMLAR