LG X Serisine 4 Yeni Telefon Daha Ekleniyor

LG X Serisine 4 Yeni Telefon Daha Ekleniyor

Geçtiğimiz hafta X serisi 2 cihazını duyuran LG, kısa bir sessizliğin ardından tekrar gündeme geldi. Anlaşılan o ki, LG X serisi telefonlarının üretim bandı oldukça genişliyor.

MWC 2016 öncesinde X serisine ait 2, Stylus serisine ait 1 adet olmak üzere toplam 3 telefonunu duyuran LG, yeni haberlere göre bu sayıyı artırıyor. Geçen hafta X serisine ait 2 telefon çıkaracağını söyleyen LG, gelen duyumlara bakılırsa 4 cihaz üzerinde daha çalışıyormuş. Bu yıl içerisinde çıkması beklenen bu telefonların detayları henüz bilinmiyor. 

İnternete sızdırdığı haberlerle tanınan Evan Blass'ın Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre LG firması X max, X speed, X style ve X power adında 4 telefonu daha bu yıl içerisinde karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor Uygun fiyat ve yüksek performans sunması beklenen bu cihazların ne zaman çıkacağı ise henüz belli değil. Telefonların adlarından yapılan çıkarımlara göre X style'ın tasarım, X max'ın performans, X power'ın batarya ve X speed'in de hız yönünden üstün olacakları düşünülüyor. Öte yandan resmi olarak tanıtılan X cam ve X screen telefonlarının da önümüzdeki aydan itibaren piyasaya çıkması bekleniyor.

MWC 2016'ya sayılı zaman kala yayılan bu tarz haberleri çok daha sık görebiliriz.

LG’den 2 Adet Orta Sınıf Telefon Daha Geliyor: LG X Cam ve X Screen

LG'den Bir Telefon Daha Geliyor, LG Stylus 2 Modeli Duyuruldu


YORUMLAR