LG Yeni Beyaz Nexus 4’ü Tanıttı

LG Yeni Beyaz Nexus 4’ü Tanıttı

Aynı popüler LG Nexus 4 akıllı telefon şimdi beyaz rengi ile karşınızda.

Yine bugün “Nexus 4'ün Siyah Beyaz Renkli Modeli Görüntülendi” haberimizde belirttiğimiz üzere Nexus 4 akıllı telefonun yeni bir versiyonunun görüntülendiğini aktarmıştık. LG hemen bu versiyonun resmi tanıtımını yaptı.

LG bugün, Nexus 4 akıllı telefonun beyaz rengini kullanıcılara tanıttı. Popüler akıllı telefonun yeni versiyonu, Google işbirliği ile geliştirildi. Beyaz Nexus 4, orijinal Nexus 4 ile aynı Android deneyimini sunuyor. LG’nin gelişmiş donanım tasarımını taşıyan beyaz Nexus 4, olağanüstü genel kullanıcı deneyimi için Google Now ve Photosphere gibi popüler Google hizmetlerini de barındırmakta.

LG Mobil İletişim Şirketi’nin başkanı ve CEO’su olan Dr. Jong-seok Park, “Nexus 4, Android 4.2 Jelly Bean ile çalışan akıllı telefonlar için standardı belirliyor.” diye konuştu ve ekledi:  “Nexus 4, müşterilere aynı Google deneyimini zarif ve etkileyici bir renk seçeneği ile yaşatacak.”

Beyaz Nexus 4, Zerogap Touch teknolojisi ile desteklenen muhteşem 4.7-inch 1280-by-768 True HD IPS Plus ekran (320ppi) ile gelecek. Ayrıca yüksek performanslı Qualcomm Snapdragon™ S4 Pro işlemci ve 2 GB RAM taşıyacak. 29 Mayıs’ta Hong Kong’ta başlamak üzere, beyaz Nexus 4 gelecek haftalarda Asya, Kuzey Amerika, Avrupa ve Orta Doğu’daki pazarlarda yerini alacak. 

Mozilla Firefox OS Cihazı İçin Foxconn ile Anlaştı

YORUMLAR