LG'den Bir Telefon Daha Geliyor, LG Stylus 2 Modeli Duyuruldu

LG'den Bir Telefon Daha Geliyor, LG Stylus 2 Modeli Duyuruldu

Geçtiğimiz günlerde LG X serisine ait iki telefonunu duyuran LG, Mobil Dünya Kongresi'ne sayılı günler kala yeni bir telefonunu daha duyurdu.

LG, üst seviye telefonlarına kalem ekleyerek piyasaya sürdüğü telefon serisi Stylus serisine ait LG G4 Stylus telefonunu yenileyerek Stylus 2 modelini duyurdu. 21 Şubat'ta G5'i ve LG X serisi iki telefonunu tanıtması beklenen LG, LG Stylus 2'yi de listeye eklemiş oldu. Telefon, tıpkı diğer adaşları gibi kaleme sahip olup birkaç yazılımsal farklılık ile karşımıza çıkacak. Orta segmente özel olarak üretilen telefon, Android 6.0 ile gelecek.

LG, bu telefon ile kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Ayrıca bu telefonda kalemin yuvasında olup olmadığını kontrol eden bir bildirim de sürekli olarak ekranda görüntülenecek. Böylece kalemin bir yerlerde unutulma ihtimali de azalacak. 5.7 inç HD ekran, 4 çekirdekli 1.2 Ghz işlemci, 1.5 GB RAM, 16 GB depolama alanı ve 3000mAh batarya telefonun özellikleri arasında. Ayrıca telefonda 13 MP arka ve 8 MP ön kamera yer alıyor. 

Bütçe dostu olarak piyasaya süreceğini belirten LG'nin bu telefonu Dünya Mobil Kongresi'nde tanıtması bekleniyor. 

Merakla Beklenen LG G5'in Detaylı Özellikleri Sızdırıldı 

Yoksa, LG G5'in Ekranı Hiç Kapanmayacak mı?

LG’den 2 Adet Orta Sınıf Telefon Daha Geliyor: LG X Cam ve X Screen

YORUMLAR