LG'den Kolay, Hızlı ve Güvenli Akıllı TV Deneyimi: webOS 3.5

LG'den Kolay, Hızlı ve Güvenli Akıllı TV Deneyimi: webOS 3.5

Bilindiği üzere LG'nin OLED TV'leri CES 2017'de fark yarattı. En İyinin En İyisi, Red Dot Ödülleri, TMS araştırması ve CE Week gibi prestijli etkinliklerde üst düzey ödül alan LG, bu başarısını da uzun süre devam ettirecekmiş gibi görünüyor. SIGNATURE OLED TV W7 modeliyle birlikte 2017 LG TV ürün gamını İstanbul’da gerçekleştirilen özel bir etkinlikle tanıtan şirket, akıllı, kolay, hızlı ve güvenli Smart TV deneyimi sunan webOS 3.5'la da bizleri tanıştırdı. 

LG’nin en son sürüm sezgisel webOS 3.5 Smart TV platformunun kullanıldığı tüm 2017 LG TV modelleri, izleyicilerin online olarak HDR içeriklere erişmeleri konusunda oldukça büyük bir rahatlık sunuyor. LG, kullanıcıların en üstün ve rahat ev sinema keyfine erişebilmelerini sağlamak için Netflix ve Amazon gibi lider dijital içerik üreticileriyle güçlerini birleştiriyor. 

LG OLED TV’lerde görüntülenen HDR içeriklerin potansiyelini göstermek amacıyla CES 2017 boyunca Netflix’ten Dolby Vision içerikler ve Amazon Prime Video’dan da HDR10 içerikler de ekranlarda sergilendi. webOS 3.5 sahip olduğu üstün siber güvenlik özelliklerinden dolayı güvenlik ve sürdürülebilirlik konularında dünyanın önde gelen uzman kuruluşlarından birisi olan UL tarafından sertifikalandırılan ilk Smart TV platformu oldu.

webOS 3.5 hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki blogumuzu da okuyabilirsiniz:

LG webOS 3.5 Güncellemesi ile Gelen Yeni Özellikler

LG, En Yeni OLED TV’lerini ve Nano Cell Display SUPER UHD TV’lerini Tanıttı

Dünyada Dolby Atmos Özelliğine Sahip İlk Televizyon Türkiye'de!

YORUMLAR