LG'den Rakipleri Apple ve Samsung İçin Zeki Hareket

LG'den Rakipleri Apple ve Samsung İçin Zeki Hareket

Telefon konusunda Apple ve Samsung ile birlikte bir dev olan LG, bu sefer rakiplerini fena halde kızdıracak. LG'nin havaalanında yaptığı reklam kampanyası, Apple ve Samsung'u çok sinirlendirecek.

Apple ve Samsung akıllı telefonlarının şarj problemlerinden vurmayı amaçlayan LG, bunu harika bir yöntemle yapmayı başardı. Bugün yayınlanan haber ile birlikte şu an Norwegian havaalanındayız. 

Norwegian havaalanında telefonlarınızdan Wi-Fi'ya bağlandığınız zaman aslında telefonunuza çoktan LG'nin reklamı yerleşmiş oluyor. Ekrana tıkladığınız an resimde gördüğünüz ara yüz beliriyor ve bu şekilde LG şarj konusunda onların tercih edilmesi gerektiğini yolcularına söylemiş oluyor. Apple ve Samsung'u bırakıp, LG'nin yeni modeli G3'ü deneyin şeklinde bir mesaj ile birlikte olaya böyle bir nokta koyan LG, bu kampanyayla sektörde konuşulmaya devam ediyor.

PC Magazine'in yaptığı analizlere göre G3 telefonu 20 saate kadar şarj tutabiliyor; hem de telefonu işlevli olarak sürekli kullanırsanız. Bu harika sorunun çözülmesi, böyle bir kampanyayla ancak bu kadar güzel olabilirmiş.

Eğer siz de şarj sorunundan muzdarip iseniz, LG'nin yeni telefonuna göz atabilirsiniz. 

LG G3 Mini Gün Yüzüne Çıktı

YORUMLAR