LG'den Yeni Kablosuz Ses Sistemi Music Flow Geliyor

LG'den Yeni Kablosuz Ses Sistemi Music Flow Geliyor

LG kullanıcıları için harika bir ürün bugün tanıtıldı. Ünlü firmanın yeni ürünü Music Flow ile kablosuz müzik zevkine merhaba diyoruz.

Aynı Sonos'a benzer bir yapısı olan yeni Music Flow ses sisteminin görünüşünden başlayacak olursak; gerçekten şık görünüyor. Çok yer kaplamayan, ufak ve dağınık temasıyla LG kullanıcılarının hoşuna gidebilecek olan bu ürünün en güzel özelliği ise yanında Music Flow uygulamasıyla birlikte gelmesi. Yani akıllı telefonlarımıza yükleyeceğimiz uygulama ile birlikte uzaktan LG Music Flow ses sistemimizi kontrol edebileceğiz; sadece Wi-Fi'ya bağlanmış olmamız yeterli. 

Ayrıca sistem Music Flow ağınızdaki her sisteme erişebilme olanağı tanıyor. İnternetten erişebileceğiniz radyo istasyonları dahil aynı şarkıyı birden fazla Music Flow'da çalabiliyorsunuz.

HomeChat özelliği ile de Line uygulamasını kullanarak diğer Music Flow aygıtlarınızla bağlantı kurabiliyorsunuz. İşin en güzel kısmı ise LG bu saatten sonra Hi-Fi ile birlikte NFC kullanarak tek tıklamada sistemi kullanma çağını başlatacağını söylüyor. Sistemin 2014'te Berlin'de tanıtılması bekleniyor.

İşte o video, iyi seyirler.

LG Kendini Aştı

YORUMLAR