LG'nin Audi için Tasarladığı Akıllı Saati CES 2015'te Görüntülendi

LG'nin Audi için Tasarladığı Akıllı Saati CES 2015'te Görüntülendi

Dünyanın ilk Snapdragon 810 işlemcisinden güç alan akıllı telefonu G Flex 2 ile CES 2015’te dikkatleri üzerine çeken LG, şimdi de Audi için özel olarak ürettiği akıllı saati ile gündemde. Fuarın ikinci gününde Audi basın toplantısında bir konuşmacının kolunda görüntülenen gizemli saatin detayları haberimizde.

LG’nin Audi için özel tasarladığı akıllı saati, Audi’nin CES 2015 basın toplantısı sırasında Audi Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ulrich Hackenberg’in kolunda görüntülendi. Tasarım olarak LG’nin mevcut yuvarlak hatlara sahip Android Wear modeli LG G Watch R’ye oldukça benzeyen saat, söylenene göre Android Wear’ın özel bir sürümü üzerinde çalışıyor ve sadece Audi’nin yazılımlarını gösteriyor. Üç fiziksel tuşun yer aldığı saatte araba ile saat arasında güvenli bağlantı sağlayabilmek için NFC teknolojisi tercih edilmiş.

LG, Audi için geliştirdiği akıllı saat hakkında açıklamada bulunmazken, Güney Koreli teknoloji devinin Mart ayında düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’nde LTE destekli G Watch R2’yi tanıtacağı söyleniyor.

CES 2015’te Swarovski’nin Şarja İhtiyacı Yok

YORUMLAR