LG'nin Yeni Amiral Gemisi G4 Hayal Kırıklığı Yaratabilir

LG'nin Yeni Amiral Gemisi G4 Hayal Kırıklığı Yaratabilir

LG G4 bu hafta tamamen ortaya çıktı ve cihaz hakkında neredeyse ortaya atılacak başka bir iddia kalmadı diyorduk ki, yanılmışız. Son ortaya atılan iddia LG G4 bekleyenleri biraz hayal kırıklığına uğratacak.

LG G4 Nisan sonu hayranlarıyla buluşacak. Piyasaya çıktığı andan itibaren rekabet edeceği diğer amiral gemileri de belli; Samsung Galaxy S6 serisi, HTC One M9 bunların en güçlüleri. LG G4’ün özellikleri, tipi, ağırlığı, büyüklüğü hepsi neredeyse tamamen biliniyor.

LG G4 Bir Samsung Galaxy S6 Serisi Alternatifi Olabilir mi? Blog yazımızda LG’nin Samsung Galaxy S6 serisine rakip olup olamayacağını teknik detaylara varana kadar anlatmıştık. O yazımızda daha önce açıklanan bir özelliğin aslında LG G4’de olmayacağını ancak dikkatli gözler görebildi. LG G4 daha önce internet üzerindeki bilgi sızıntılarında Qualcomm Snapdragon 810 ile gelecek diye duyurulmuştu. Biz LG G4’ün Snapdragon 808 ile gelebileceğini yazımızda yayınladığımız tabloda belirtmiştik. Bu dediğimiz doğru çıktı.

LG G4, Snapdragon 810 ile değil 808 yonga setiyle geliyor. Bu durum LG G4’ün Samsung Galaxy S6 serisinden performans olarak geriye düşürmüyor. Ancak Snapdragon 810 bekleyenler için bir hayal kırıklığı olacağı iddia ediliyor. 

LG G4 Görüntüleri İnternete Sızdı, İşte LG'nin Yeni Amiral Gemisi

Koşun, LG G4 Test Sürüşünde 50 Şanslı Kişiden Biri Olun


YORUMLAR