LG'nin Yeni Nesil Bilgisayarları Görücüye Çıkıyor

LG'nin Yeni Nesil Bilgisayarları Görücüye Çıkıyor

LG firmasının hibrid teknolojisine sahip yeni Tab-Book'larının da içinde olduğu yeni nesil bilgisayar serisi CES Fuarı'nda görücüye çıkıyor.

Las Vegas'ta 8-11 Ocak 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan CES (Consumer Electronics Show) Fuarı öncesi LG, 2013 model yeni PC serisini duyurdu. LG'nin ileri teknoloji ile geliştirmiş olduğu ürünlerin arasında Tab-Book, Ultrabook ve hepsi bir arada (All-In-One PC)'ler bulunuyor. CES Fuarı'nda sergilenecek olan tüm modeller LG'nin IPS teknolojisine ve yüksek görüntü kalitesine sahip olacak.

LG Ev Aletleri Kıdemli Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda IT Bölümü Başkanı olan Il-guen Kwon konuyla ilgili olarak "Bu yıl, dokunmatik ekrana geçiş yapmaya başlayan kullanıcı beklentilerini tek bir üründe toplayan inovatif PC'lerimizi tanıtacağız. LG olarak CES Fuarı'nda gelecek nesil PC ürünlerini sergileyeceğiz." açıklamasında bulundu.

Tab-Book: Performanstan ödün vermeyen Hybrid Notebook ve Tablet

LG Tab-Book (H-160) Microsoft Windows 8 ile çalışan tablet ve notebook'un gücü ile birleştirilmiş bir sistem olma özelliğini taşıyor. Ürün 11.6 inçlik ekranı ve taşınabilir bir tabletin sunduğu tüm özelliklere sahip. 15.9 mm inceliğinde bir ürün olmasına rağmen Q klavye ekranın altında çıkıyor ve rahatlıkla kullanılabiliyor. 12.5 saatlik pil ömrü, 1.05 kg'lık ağırlığı, Wi-Fi ve Bluetooth desteği, HDMI çıkış, USB girişi ve microSD yuvası ile dikkat çeken ürün geliştirilmiş performanslı Intel Core i5 işlemcisini kullanıyor.

Yeni trendlere uygun ince tasarımı ve yüksek performansıyla Ultrabook:

LG Z360 Ultrabook'un ince ve şık yapısı ürünün üstün özellikleriyle bir araya geliyor. 13.66 mm'lik kalınlığı ve 1.15 kg'lık ağırlığı ile ayrıcalık yaratan ürün Intel'in üçüncü nesi Core i5 işlemcisi ile çalışıyor ve sadece 8 saniye gibi kısa bir sürede açılabiliyor. LG Z360, Full HD ekranı, 300 nitlik görüntü kalitesi sunan IPS teknolojisiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

AIO V325: Windows 8 için 10 parmaklı dokunmatik olarak tasarlanmış All-In-One PC

AIO V325 PC, tamemen Windows 8 için geliştirilmiş bir ürün. Microsoft'un yeni dokunmatik sistemine yönelik avantajlar sağlayan 10 parmak dokunmatik özelliği ile birlikte geliyor. 23 inç ekran boyutu ile program ve uygulamalara yönelik işlemlerin rahat bir şekilde yapılmasına olanak tanıyor. Ürün aynı zamanda TV kartı entegre edilmiş picture-in-picture (PIP) özelliği sayesinde kullanıcılara her an canlı olarak TV izleme şansı sunuyor. Intel Core i5 işlemcisi ve GeForce GT640M GPU ekran kartı sayesinde kullanıcılara yüksek oyun performansı sunmakta.

Google, Internet'in İmparatorudur!

YORUMLAR