LG'nin Yeni Sürprizi LG G4 Pro'nun Tüm Özellikleri İnternete Sızdırıldı

LG'nin Yeni Sürprizi LG G4 Pro'nun Tüm Özellikleri İnternete Sızdırıldı

LG, 2015 yılını bir de LG G4 Pro modelini piyasaya sürerek tamamlayacak. Kardeşi G4’ten çok farklı bir tasarıma sahip olmayan ama irice bir cihaz olan LG G4 Pro, dün internete sızdırıldı.

İnternete sızına bilgilere göre, LG G4 Pro tamamen metal bir gövdeye sahip olacak. Bu noktada LG’nin yeniden metal kasaya dönmesi oldukça önemli bir değişim. Çünkü dev şirket LG G2'den beri başta Samsung olmak üzere rakipleriyle mücadele edebilmek için modellerinde maliyeti düşürmek adına plastik kasa kullanıyordu.

LG G4 Pro’nun ilk rakibi Samsung Galaxy Note 5 olacak. Bu iki canavarın piyasada nasıl kapışacağını şimdilik kestirmek zor ancak LG G4 Pro'nun özellikleri göz dolduruyor. USB Type-C ile gelecek olan LG G4 Pro parmak izi okuyucusu da olacak. LG G4 Pro’nun internete sızan özellikler ise şöyle sıralanıyor.

LG G4 Pro, 1440 x 2560 çözünürlüğünde ve 5.8 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. İşlemci olarak Qualcomm’un son çözümü olan Snapdragon 820 SoC’un kullanılması beklenen LG G4 Pro’da, 4 GB RAM bulunacak ve 32/64 GB dahili hafızaya sahip olacak. Kamera olarak LG G4 Pro’da bu yılın en etkileyici mobil cihaz kamera özelliklerine şahit olacağız, cihazda 27 MP çözünürlüğünde arka ve 8 MP çözünürlüğünde ön kamera bulunacak.

LG G3'e Android Lollipop 5.1 Güncellemesi Gelmiyor, Yerine Android M'i Bekleyeceğiz

Hazır Olun, Cortana Android'e Temmuz Ayında Geliyor

Asus ZenFone 2 Türkiye'de Satışa Çıktı!

YORUMLAR