Lian-Li Bilgisayar Masası, Sadece Masa Değil Tek Başına Bir Bilgisayar

Lian-Li Bilgisayar Masası, Sadece Masa Değil Tek Başına Bir Bilgisayar

Bir çalışma masasına mı, yoksa bir PC’ye mi ihtiyacınız var? Çalışma masasını bir PC haline getirmek ve bunu en ergonomik şekilde geliştirmek hepimizin hayalidir. Lian-Li bunu başarmış.

Lian-Li’nin DK-02X tipi PC  seti aslında hem PC hem de çalışma masası olarak tasarlanmış. Lian-Li firması uzun zamandır bilgisayar kasaları üretiyor. Şirketin özelliği, ergonomik ve olağanüstü tasarımlara sahip bilgisayar kasaları yapmak. Yeni geliştirdiği Lian-Li DK-01X, DK-02X ve DK-Q1X model yeni çalışma masaları ve PC kasaları oldukça kullanışlı ve hem mekandan tasarruf sağlıyor, hem de çalışma ortamınızı farklılaştırıyor.

Lian-Li DK-02X tamamı darbelere dayanıklı camla kaplı, böylelikle PC’nin iç donanımını görebilmeniz mümkün kılınmış, Masaya özgü aydınlatma ise olaya muazzam bir hava katıyor. Lian-Li PC masa-kasaları 90cm ile 125cm arasında boyutlarla üretiliyorlar.

Böylelikle istediğiniz büyüklükte PC kurabilmenize de olanak veriyorlar. Lian-Li PC masa-kasası mini ITX, ATX ve HPTX ana kartlara uyumlu olarak tasarlanmış. İçine de 12 HDD sığdırmak mümkün olabiliyor. Masa-kasanın soğutulması 180 mm CPU fanı ve arkasında bulunan ekstra fanlarla sağlanıyor. Grafik kartları için ayırdığı alan ise 410mm olduğundan hiçbir sıkıntı yaşamadan dev kartlar kullanılabiliyor. Sadece masa olarak 1.189 dolara satılıyor.

Tanıtımını izleyelim.

Computex 2015'te Ortaya Çıkan En Etkileyici PC Kasalarından Görüntüler

Dünyanın En Çılgın PC Kasası Asus ve In Win’den Geliyor

ThermalThor'u Sadece Ona Layık Olan Kullanabilir

YORUMLAR