Lilly Drone Kamera, Şimdiye Kadar Tasarlanmış En Muhteşem Uçan Cihaz

Lilly Drone Kamera, Şimdiye Kadar Tasarlanmış En Muhteşem Uçan Cihaz

Gözlerinize inanamayacağınız bir ürünü tanıtmak istiyorum sizlere. Lilly Drone Camera o kadar yetenekli ki, tanıtım videosunu ağzınız açık izleyeceksiniz.

Bir drone düşünün, sizi takip edip resimlerinizi çeksin. Bunun yapılmış olduğunu söyleyebilir, örnekler sayabilirsiniz. Ama bir kamera drone düşünün yerden kalkmasına gerek olmayan, bir bumerang gibi fırlatmanızın çalışmasına yeterli olabileceği, su geçirmeyen, hatta sudan havalanabilen; evet, Lilly böyle bir Drone Kamera.

Lilly Drone Camera kolunuza bir saat gibi taktığınız kumanda cihazıyla çalışıyor. Bu cihazı izleyerek mükemmel fotoğraflar ve videolar çekebiliyor. 12MP kalitesinde fotoğraf ve 1080p HD 60 fps kaliteli videolar çekebilen Lilly, yavaş çekimler yaparak aksiyon görüntülerine mükemmel bir anlam da kazandırabiliyor.

Lilly Drone Camera'nın en etkileyici özelliği havalanması. Yerden havalanmak için Lilly bir platforma gerek duymuyor. Öylece fırlatarak çalışmasını sağlayabiliyorsunuz. Su geçirmeyen Lilly, denize bile düşse buradan havalanarak işlevselliğini devam ettirebiliyor. Havalanması bir tarafa, Lilly Drone Camera'nın inmesi için de elinizi ona doğru uzatmanız yeterli. Lilly avucunuzun içine sorunsuzca yumuşak iniş yapabiliyor.

Lafı daha fazla uzatmayayım, bana kalırsa 2015 yılının en muhteşem drone’u olabilecek Lilly Drone Camera tanıtım videosuyla sizi baş başa bırakayım. 

Meraklısına not: Lilly Drone Camera iOS uyumlu ve 999 dolardan satılıyor. 

Yoksa Apple Bir Drone mu Üretiyor?

Drone Ambulanslarla Daha Çok Yaşam Kurtarılabilir mi?

Türkiye'de Drone Uçurmak Yasaklanıyor mu?

YORUMLAR