Limango Türkiye'deki Faaliyetlerine Son Verdi

Limango Türkiye'deki Faaliyetlerine Son Verdi

2009 yılında faaliyete başlayan online alışveriş sitesi Limango, Türkiye’deki hizmetini durdurduğunu açıkladı. Bugünden itibaren Limango web sitesi üzerinden herhangi bir online alışveriş yapılması mümkün olmayacak.Otto Grubuna bağlı olan Limango, Türkiye faaliyetlerine son verdiğini sitesindeki bir teşekkür ve veda mesajıyla müşterilerine duyurdu. 2007 yılında kurulan Almanya Münih menşeli Otto Grup şirketlerinden olan Limango, özel ve popüler alışveriş sitesi olarak Türkiye'de 6 senedir hizmet veriyordu. Limango daha çok kadın modası ağırlıklı ürünleriyle biliniyordu. Outlet alışveriş mantığı taşıyan ve son derece ekonomik fiyatlara sahip olan Limango e-ticaret sitesinin takipçilerine mesajı şöyle oldu.

 Sevgili Müşterilerimiz, 

30 Mart 2015 tarihi itibariyle limango.com.tr sitemizde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz. 

Kurulmuş olduğumuz 19 Şubat 2009 tarihinden itibaren bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için hepinize teşekkür ederiz. 

Sevkiyatlarımız devam etmektedir. Sevk edilmemiş siparişleriniz standart işleyişimiz çerçevesinde sizlere teslim edilecektir. 

Siparişlerinizin takibi ile ilgili işlemlerinizi “Siparişiniz ile ilgili işlemler” sayfasından yapabilir, her türlü soru, öneri, görüşlerinizi [email protected] adresine mail atarak müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz. 

Sevgilerimizle 
limango ekibi

Amazon'dan Uygun Fiyata Limitsiz Bulut Dosya Depolama Servisi

Opera Tarayıcısına Eklemek Üzere SurfEasy VPN'i Satın Aldı

Grooveshark Yenilendi

YORUMLAR