LINE Camera 100 Milyon İndirmeye Ulaştı

LINE Camera 100 Milyon İndirmeye Ulaştı

Mobil platformun en kaliteli uygulamalarından tanıdığımız LINE, 100 milyon indirmeyi aşan uygulaması LINE Camera'nın başarısını kutluyor. Firma uygulamarını geliştirmeye devam ederken, kullanıcılarına daha iyi içerik ve imkan sunabilmek için de ayrı uygulamalar geliştirmeye devam ediyor.

Fotoğraflarınızı en eğlenceli şekilde efektlendirdiğiniz ve süslendirdiğiniz LINE Camera uygulamasının popülerliği bu seviyeye ulaşınca, LINE şimdi de kullanıcılarına kendi mesajlaşma uygulamasına da dahil olacak kısa videolar oluşturmaya yarayan ayrı uygulaması SnapMovie'yi tanıttı. SnapMovie 'Şipşak Video' olarak tanımlanıyor ve yaratılan kısa videolara arka plan müziği yerleştirmenize de olanak tanıyor. Bunun yanısıra videolara 9 farklı efekt ve başlık da LINE SnapVideo'da bulunan özellikler arasında.

2012 Nisan ayında piyasaya sürülen LINE Camera, yaklaşık 1,5 sene sonrasında dünya genelinde çok yüksek bir popülerite edindi. Timer Shot, Touch Shot ve Grid View gibi çekim özelliklerinin dışında fotoğrafçılık araçlarının içerisinde en çok dekoratif öğe bulunduran uygulama olarak LINE Camera, 5,000'den fazla tasarım aksesuarlarını halen geliştirmeye devam ediyor.

LINE Camera'yı iOS ve Android mobil cihazlarınızda denemek istiyorsanız sitemizin güvenli bağlantılarından yararlanabilirsiniz:

YORUMLAR