LINE Foodie: Yemek Fotoğrafı Paylaşanlara Özel Mobil Uygulama

LINE Foodie: Yemek Fotoğrafı Paylaşanlara Özel Mobil Uygulama

Mesajlaşma servisi LINE, mobil platformda farklı uygulamalarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Şirketin Android ve iOS platformunda kullanıma açtığı son uygulaması sosyal ağlarda yiyecek fotoğrafı paylaşmadan duramayan kullanıcılara özel bir kamera uygulaması.

Sıkı bir Instagram kullanıcısı iseniz yediği yemeğin fotoğrafını paylaşan kişilerin ciddi artış gösterdiğini fark etmişsinizdir. Gerek arkadaş ortamında gerekse de tekil olarak gidilen mekanda çıkan menüyü yansıtan birbirinden leziz fotoğraf paylaşımlarını artık Instagram’da daha az görebiliriz. Çünkü yiyecek fotoğrafları paylaşmadan edemeyen kişiler için artık özel bir mobil uygulama mevcut: Foodie.

LINE’ın imzasını taşıyan Foodie için yiyecek fotoğrafları için özelleştirilmiş kamera uygulaması diyebiliriz. “Yediğiniz fotoğrafı çekin, filtreleyin ve paylaşın” üzerine kurulu son derece pratik bir uygulama olarak karşımıza çıkan Foodie’de yemeklerinizin farklı görünmesi için kullanabileceğiniz her yiyecek türüne özel oluşturulmuş 24 filtre ve arka planı bulanıklaştırıp odak noktasını yemeğe çekmenize izin veren efekt bulunuyor. Bunlar haricinde parlaklık, sıcaklık ayarı yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR