LINE Sonunda iPad Uygulamasını da Yayınladı

LINE Sonunda iPad Uygulamasını da Yayınladı

Gitgide dünya çapında yaygınlaşmakta olan, özellikle Asya'nın mesajlaşma devi LINE sonunda iPad için de uygulamasını yayınladı. Çoğu akıllı telefon platformları ve masaüstünde de bulunan mesajlaşma ağı, ulaşabileceği her alana yayılarak büyümeye devam ediyor.

Geçen hafta şirket, mesajlaşma servisi için aylık aktif kullanıcı sayısını basın ile paylaştı ve bu rakam 170 milyon civarında seyrediyor. LINE'ın kayıtlı kullanıcı sayısı ise 560 milyon. Servisin ücretsiz hizmet vermesi, ve mesajlaşma dışında Asya'da birçok farklı servisi bünyesinde barındırması bu ağın her geçen gün daha da genişlemesini sağlıyor.

LINE'ın iPad versiyonu diğer cihazlarda bulunan hesabınız için alt bir kaynak görevi görüyor. iPad uygulamasında herhangi yeni bir LINE hesabı oluşturulmuyor, diğer platformlarda kullandığınız LINE hesabınızı iPad üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Bu fikir kayıtlı LINE kullanıcılarına daha çok erişilebilirlik tanımak amacıyla Apple'ın tabletine getirilmiş.

Şu anda LINE'ın iPad versiyonu sadece anlık mesajlaşma görevlerini yerine getirip LINE'ın sticker ve diğer alt özelliklerini desteklemiyor. Firma bu özelliklerin ilerleyen zamanlarda iPad'e de ekleneceğini söylüyor. Ayrıca uygulama iOS 7 ve üzeri sistemlerde çalışıyor ve global olarak 16 dil destekliyor. Akıllı telefonunuzda kullandığınız LINE uygulamasından farklı olarak iPad versiyonunda, uygulama içerisinde aynı anda daha çok iş yapabiliyorsunuz. Aynı anda farklı kişilerle mesajlaşın, resim ve video gönderin.

Hearthstone'da Başarılı Olmanın 5 Yolu

YORUMLAR