LINE Uygulamasının Windows Phone Sürümü Güncellendi

LINE Uygulamasının Windows Phone Sürümü Güncellendi

Popüler mesajlaşma uygulaması LINE, uzun zamandır birçok platformu desteklemesiyle birlikte geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Piyasa içerisinde WhatsApp gibi bir devin barınmasına rağmen ayakta duran ve kendi tarzıyla belli bir kullanıcı kitlesi tarafından oldukça sevilen uygulama bu gününe kolay ulaşmadı. Windows Phone versiyonu ilk çıktığında Android ve iOS versiyonlarına kıyasla kısıtlı bir kullanılabilirlik söz konusuydu.

Cihaza kurulan uygulama bugüne dek Windows Phone platformunda eksik özellikleriyle sınıfta kalıyordu. Geçtiğimiz aylardan bu yana yapılan sıkı güncelleme faaliyetleri sonrasında küllerinden dirilen uygulama modern olan birçok özelliğe kavuştu. Ne var ki, özelliklerin uygulamaya entegre edilmesiyle birlikte kullanım sırasında meydana gelen birçok hata verimliliği tekrar aşağıya çekiyordu.

Hataları ortadan kaldırmaya yönelik agresif bir atılıma giren LINE ekibi Windows Phone için çıkan sürümünde kişisel zaman akışı, grup albümleri ve daha fazla seçeneği ekledikten sonra ortaya çıkan hataları temizledi. Performans artışı için optimize edilmiş yeni haliyle LINE, Windows Phone kullanıcılarının ilgisini bekliyor. Uygulamayı indirmek istiyorsanız aşağıda yer alan bağlantı butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

LINE'dan Firmalara ve Ünlülere Pratik, Hızlı ve Ekonomik İletişim Çözümü: [email protected]

YORUMLAR