LINE Yeni Uygulaması Toss ile Slingshot'a Rakip Oldu

LINE Yeni Uygulaması Toss ile Slingshot'a Rakip Oldu

Global pazarda Whatsapp’tan son en fazla kullanıcıya sahip olan mesajlaşma servisi LINE yepyeni uygulaması Toss ile Slingshot’a rakip oldu. Şu an sadece Android kullanıcılarının indirebildiği Toss çok yakında iOS cihazlar için de sunulacak.

Uygulamanın temel işlevine gelecek olursak; fotoğraf ve videoları farklı kategoriler içerisinde toplayarak kullanıcılara daha rahat ve daha hızlı bir paylaşım imkanı sunuyor. Bu özelliği ile Toss, cihazlarında çok sayıda video ve fotoğraf saklamayı tercih eden kullanıcıları hedef alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar LINE üzerinden herhangi bir fotoğraf veya video paylaşacakları zaman aradıkları görseli veya videoyu kategoriler içerisinden kolayca bulabilecek.

LINE Toss’ta içerikler konum ve zaman olmak üzere iki farklı açıdan kategorilendiriliyor. Çektiğiniz videolar ve fotoğraflar ya kronolojik olarak ya da katıldığınız önemli olaylara bağlı olarak değişen konum bilgileri baz alınarak düzenleniyor.

Uyuglamanın tek işlevi elbette kategorileme ve düzenleme değil. Tıpkı Slingshot’ta olduğu gibi grup içi paylaşım özellikleri üzerine de yoğunlaşan Toss ile 20 adede kadar fotoğraf ve videoyu aynı anda paylaşabilirsiniz. Buna ek olarak arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğraf ve videoları da kendi cihazınıza hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

LINE’ın dünya üzerinde 500 milyonu geçen kullanıcı sayısı mevcut. Bu bilgiden yola çıkarsak Toss da kısa sürede popüler hale gelecektir.

YORUMLAR