LINE'dan Firmalara ve Ünlülere Pratik, Hızlı ve Ekonomik İletişim Çözümü: [email protected]

LINE'dan Firmalara ve Ünlülere Pratik, Hızlı ve Ekonomik İletişim Çözümü: LINE@

Mobil cihazlarda milyonlarca kullanıcıya hizmet veren LINE firması yeni anlık mesajlaşma uygulaması [email protected]Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için yayınladı. [email protected]'ın klasik LINE uygulamasından farkı ise firmaların müşterileriyle veya ünlü kişilerin hayranlarıyla iletişim kurmak için kullanabileceği bir köprü olarak tasarlanmış olması. Bir firma yeni bir ürün çıkardığında, bir ünlü kişi yeni bir eser ortaya çıkardığında doğal olarak bu içeriği en kısa süre içerisinde müşteri veya hayranlarıyla paylaşmak isteyecektir. İşte [email protected] bu noktada devreye giriyor ve firma ve ünlülere müşterilerine ulaşmaları için hızlı ve pratik bir yol sunuyor.

[email protected]'da temel olarak müşteriler veya hayranlarla toplu olarak veya bireysel olarak iletişim kurulabilmekte. [email protected] kullanan firma veya ünlüler toplu SMS benzeri yayın mesajları paylaşabilmekteler. Bu mesajlar [email protected]'ı arkadaş olarak eklemiş bütün LINE kullanıcılarına aynı anda iletilebilmekte. Ayrıca [email protected] bir bireysel müşteri hizmetleri ve teknik destek aracı olarak kullanılabilmekte. Firmalar [email protected] üzerinden müşterileriyle sohbetler başlatabiliyorlar ve müşterilerin problemlerini giderme konusunda onlara yardımcı olabiliyorlar. Ayrıca ünlüler [email protected]'ı hayranlarının sorularını cevaplama aracı olarak da kullanabilmekteler.

[email protected] üzerinde alt yöneticiler belirlenebiliyor. Ayrıca uygulama istatistiksel veriler de sunmakta. [email protected]'ı indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz: 

Windows 10 For Phones'un İlk Teknik Önizleme Sürümü Yayınlandı

YORUMLAR