LINE'dan Windows Phone Kullanıcılarına Güzel Haber!

LINE'dan Windows Phone Kullanıcılarına Güzel Haber!

Windows Phone cihazı kullanmanın getirdiği en büyük sıkıntı muhtemelen üçüncü parti geliştiricilerinin bu platforma kayıtsız kalmaları. Mesleki hedefler göz önünde bulundurulduğunda başka kuruluşları suçlamak da mümkün değil. Neticede pazar payı oldukça ufak olan bir işletim sisteminde uygulama çıktığında gelir beklentisi de bir o kadar düşüyor. Uygulama üretmek için lazım olan en kilit kaynaklarınızdan biri yetersiz kalıyorsa kafanızı çevirmek zorunda kalabiliyorsunuz.

Tam da bu sebepten ötürü birçok uygulama güncelleme konusunda da sıkıntı yaşıyor. Android ve iOS için çıkmış olan birçok yenilik kullanıcılar arasında popüler olmaya başlarken Windows Phone kullanıcıları aynı uygulamanın bu özelliğine ulaşmak için bekletiliyorlar. LINE kullanıcıları da bu grubun içerisine giriyorlardı. Ne var ki, son gelen güncelleme ile birlikte nihayet Microsoft'u tercih edenler de görüntülü konuşma seçeneğine sahip oldular.

"Geç olsun da güç olmasın" dedikleri gibi yeni versiyon sayesinde birçok yazılım içi hatalar ve sorunlar da ortadan kaldırılmış. Bununla birlikte performansta da artış gözetlenebiliyor. Windows Phone kullanıcıları arasında LINE kullanmama sebebi görüntülü konuşmanın olmamasıysa artık LINE huzur içinde kullanılabilir durumda.

Lumia 535 Türkiye Pazarına Ulaştı!

YORUMLAR