LinkedIn Öğrenciler İçin Yeni Bir Eklenti Yayınladı; LinkedIn Students

LinkedIn Öğrenciler İçin Yeni Bir Eklenti Yayınladı; LinkedIn Students

Online olarak iş dünyasının nabzını tutabildiğimiz ünlü sosyal medya sitesi LinkedIn, öğrenciler için hazırladığı yeni sistemi sonunda yayınladı.

LinkedIn'in her ne kadar çok sayıda kullanıcısı olsa da, sosyal medya ve kullanıcı arayüzü bakımından Facebook, Twitter ve hatta Google+'tan bile daha az özelleştirilebilir seçeneğe sahip. Bu da birçok insan için bazen çok sorun yaratıyor. Özellikle öğrenciyseniz ya da iş arıyorsanız, LinkedIn'in mobil tarafını kullanmak bir hayli zor olabiliyor.

Neyse ki LinkedIn'in artık buna da bir çözümü var. LinkedIn yetkilileri, bunu daha çok insanın sisteme kayıt olması ve LinkedIn'i kullanması için yaptığını açıkladı. LinkedIn Students olarak Google Play'de aktif olan yeni uygulama sayesinde öğrenciler artık kendilerine ait daha güzel bir arayüze sahip olan hesaplar oluşturabilecek, maaşın ve işin daha ön planda olduğu bu uygulamada aradıkları işleri daha rahat bulabilecekler.

Her ne kadar LinkedIn iş bulma konusunda çok yetkili bir sosyal medya aracı olarak görünmese de, özellikle premium üyelikler alındığında ve sitenin daha derinine inildiğinde aslında işe yarayabiliyor. LinkedIn Students bu konuda aktif fayda sağlayabilecek.

Etkileyici Bir LinkedIn Profili Nasıl Hazırlanır, İşte Formülü

Sosyal Medyayla Canınızı Sıkmayın, Otomatiğe Bağlayın!

YORUMLAR