Logitech iPhone 5 ve iPhone 5S için Yeni Oyun Kontrolörünü Tanıttı

Logitech iPhone 5 ve iPhone 5S için Yeni Oyun Kontrolörünü Tanıttı

Logitech, iOS 7 işletim sistemine sahip olan iPhone 5, iPhone 5S ve 5. nesil iPod Touch'lar için kullanabileceğiniz oyun kontrolörünü çıkardı. Özellikle cihazları üzerinden oyun oynamayı seven kullanıcılar için müthiş olan yeni oyun kasası ile birlikte ekstra bataryanında sahibi oluyorsunuz.

PlayStation kolunu andıran oyun kasası iPhone ve iPod Touch'ın etrafını saracak şekilde yerleştirilerek kullanılıyor. Oyun kasasını taktıktan sonra cihazınızın kamerasına, güç tuşuna ve kualklık girişine erişebiliyorsunuz. Kasasın sol tarafında yön tuşları, sağ tarafında 4 adet tuş ve üst kısmında 2 adet ekstra tuş bulunmaktadır.

Bu oyun kasası ile hem oyun keyfinizi arttırabilir hemde cihazınızın batarya süresini uzatabilirsiniz. Yaklaşık olarak cihazınızı tam dolu batarya oranında şarj edebilen oyun kasası bir çok iPhone kullanıcısını sevindirecek.

iTunes üzerindeki oyunlardan 300 tanesini oynayabileceğiniz oyun kontrolü kasası şuan için BestBuy ve Apple Mağazası üzerinden önsatışta. 99.99 Dolar fiyata sahip olan ürün biraz pahalı olmasına rağmen iPhone'ları üzerinden oyun oynamayı sevenlerin ve sürekli oyun oynayanların tercih edebileceği şık aksesuarlardan biri olabilir.

2013 Yılının En İyi Oyunu Olmaya Aday Oyunlar Belli Oldu

YORUMLAR