Logitech K480 İle Aynı Anda Tüm Cihazlarınızı Kontrol Edebilirsiniz

Logitech K480 İle Aynı Anda Tüm Cihazlarınızı Kontrol Edebilirsiniz

Çevre birimleri kategorisinde haklı bir popülerliğe sahip olan Logitech, son olarak duyurduğu K480 klavye modeliyle kullanıcılara aynı anda üç farklı cihazı kontrol edebilme şansı sunuyor.

Klavyenin en önemli özelliği hiçbir şekilde platform ayırt etmiyor olması. Yani Mac, Windows, iOS veya Android cihazlarınızı herhangi bir problem yaşamadan bu klavye ile kontrol edebilirsiniz. Easy-Switch adı verilen bir teknolojiyle gelen K480, sadece ufak bir parmak hareketiyle cihazlar arasında geçiş yapabiliyor. Bu sayede yazı işlemlerinizi çok daha pratik ve hızlı bir şekilde yönetme şansına sahip oluyorsunuz.

Bilgisayarda yazı yazarken telefonunuza gelen mesajaya cevap vermek için Easy-Switch butonunu kullanmanız yeterli. Tüm bu özelliklere ek olarak klavye üzerinde akıllı telefon ve tabletlerinizi koyabileceğiniz bir oyuk bulunuyor. Bu oyuk herhangi bir mobil cihazı kolaylıkla kavrayabilecek bir tasarıma sahip. Stand mobil cihazları en doğru açıyla tutabilecek konuma sahip.

Bu denli bir fonksiyonelliği son derece şık bir tasarımla sunan Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 Amerika ve Avrupa’da 49.99 Euro tavsiye edilen fiyat etiketine sahip. Klavye beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunulacak.

Google'ın Sahasında İlk Gol Atan Facebook Oldu

YORUMLAR