Logitech, Kablosuz Oyuncu Faresini ve Mekanik Klavyesini Tanıttı

Logitech, Kablosuz Oyuncu Faresini ve Mekanik Klavyesini Tanıttı

Logitech, IFA 2017 etkinliğinde oyun severler için iki yeni ürünü olan Logitech G603 Lightspeed kablosuz oyun faresini ve Logitech G613 kablosuz mekanik oyun klavyesini tanıttı. Yeni ürünler, oyun performansından ödün vermeksizin aynı zamanda kablolardan kurtulmanızı sağlıyor.

Logitech'in en dikkat çekici ürünlerinden olan G613 Lightspeed mekanik oyuncu klavyesi, kullanıcıları kablodan kurtararak büyük bir özgürlük sağlarken, kablolu klavyeler kadar hızlı tepki süresiyle dikkat çekiyor. Lightspeed Teknolojisi sayesinde 1 ms gibi düşük tepki süresine sahip olan ve bu sayede kablolu klavyeler kadar hızlı tepkiler verebilen G631, Bluetooth bağlantısı ile kullanılmaya izin veriyor. Ayrıca G631, iki adet AA pil ile 18 ay kullanılabiliyor. Fiyatı ise 150 dolar olarak belirlenmiş.

Logitech'in yeni kablosuz oyuncu faresi olan G603 modelinde Hero adında optik sensör kullanmış. Hero sensörler, Logitech tarafından geliştirilmiş ve bu sensörler sayesinde tepkime hızı 1 ms seviyesinde. 12.000 DPI gibi oldukça yüksek bir hassasiyeti bulunan G603, 500 saatlik pil ömrü kapasitesine sahip. Ayrıca 70 dolar fiyat etiketi ile geliyor.

Bunlara ek olarak, Logitech, masaüstü için bir mouse pad olan Logitech G840 XL Oyun Mouse Pad'i de tanıttı.

Logitech, Profesyonel Oyuncu Kulaklığı Üreten Astro Gaming'i Satın Aldı

İyi Bir Oyuncu Olmak İçin Ne Gerekiyor?

Yeni Bilgisayar Oyuncularına Özel Araçlar, Tavsiyeler ve İpuçları

YORUMLAR