Londra 2012 Olimpiyatları D-Smart İle 3 Boyutlu Yayınlanacak

Londra 2012 Olimpiyatları D-Smart İle 3 Boyutlu Yayınlanacak

Londra 2012 Olimpiyatlarının başlamasına kısa bir süre kala oyunların Türkiye’deki üç boyutlu yayınıyla ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Söz konusu gelişmeye göre D-Smart 2012 Londra Olimpiyatlarını 3D yani üç boyutlu yayınlayacak.

2012 Olimpiyat oyunlarının üç boyutlu olarak yayınlanacağı uzun süredir bilinen bir konuydu. Türkiye’de TRT’nin sahip olduğu yayın hakları, şüphesiz ki oyunların TRT tarafından yayınlanacağı anlamına geliyor. Ancak TRT ve D-Smart arasında varılan bir anlaşma ile Olimpiyatların 3 boyutlu yayınları D-Smart tarafından gerçekleştirilecek. Ve bu sayede Türk izleyiciler ilk kez Olimpiyatları 3D izleme ayrıcalığını yaşayacaklar.

48 erkek, 66 bayan milli sporcu olmak üzere 114 sporcuyla tarihinin en kalabalık kafilesiyle 2012 Londra Olimpiyatları kapsamında yerini alacak olan Türk ekibinin katıldığı oyunlar da üç boyutlu olarak D-Smart 55. Kanalda izlenebilecek.

27 Temmuz – 12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan 2012 Londra Olimpiyatlarına dair mobil uygulamalar da mevcut. Bu kapsamda Londra 2012 Olimpiyatlarını Bu Uygulamalar İle Takip Edin isimli yazımızı okuabilir ve hemen aşağıda sizler için sıraladığımız mobil uygulamalar üzerinde de Olimpiyatları takip edebilirsiniz.

YORUMLAR