Luke Cage'in İkinci Sezon Fragmanı Nefesleri Kesiyor!

Luke Cage'in İkinci Sezon Fragmanı Nefesleri Kesiyor!

Popüler çevrimiçi yayın platformu Netflix'in sevilen süper kahraman dizilerinden Marvel's Luke Cage'in ikinci sezonundan ilk fragman geldi.

İzleyicilerinin karşısına 2016 yılında çıkan kurşun geçirmez kahramanımız Luke Cage, Marvel ile Netflix ortaklığının en beğenilen yapımları arasında yer alıyor.

İkinci sezonu ile 22 Haziran'da geri dönecek olan dizi, 13 bölüm boyunca aksiyonun tam anlamıyla dibine vuracak. Luke Cage'in ikinci sezonunun oyunca kadrosuna eklenen İtalyan kökenli Amerikalı aktrist Annabella Sciorra'yı Rosalie Carbone rolünde izleyeceğiz. 

Gücünü hücre yenileme deneyinden alan sert ve korkusuz kahramanımız Luke Cage, Harlem sokaklarının aşina olduğu bir yüz haline gelecek. Kendisini ve sevdiklerini korumak için her zamankinden çok daha çetin bir mücadele verecek olan Cage, Marvel çizgi romanlarından hatırladığımız ve en az kendisi kadar güçlü olan Bushmaster ile baş etmek zorunda kalacak.

Luke Cage'in ikinci sezonunda Mike Colter ve Annabella Sciorra'nın yanı sıra, Simone Missick, Rosario Dawson, Alfre Woodard, Theo Rossi, Finn Jones, Mustafa Shakir ve Gabrielle Dennis gibi önemli isimler de bulunuyor. 

Cheo Hodari Coker tarafından Netflix için uyarlanan ve her anı buram buram aksiyon kokan Luke Cage, 13 bölümden oluşacak ikinci sezonu ile 22 Haziran 2018'de yayınlanacak.